Home

Kézilabda eredményjelző

Kezdésnek jó volt! | Dunaújváros Online

Kézilabda, Sportszer, Sportszer Kézilabda, Aktivsport webáruház az online sportbolt, sportszer, sportfelszerelés forgalmazása minden kategóriában NB I 2020/2021 élőben - kövesd a(z) NB I élő eredményeit, végeredményeit, tabelláit, statisztikáit és a részletes meccsinformációkat a Scoreboard.com oldalain A Basketball Set népszerű kiegészítője a kosárlabda suliknak, míg a Multisport család a kézilabda és egyéb teremsportágak kedvelt eredményjelzője. Termékeink között minden sportág megtalálja a számára szolgáltatásban, árkategóriában, minőségben, legmegfelelőbb eredményjelző berendezést, melyre a gyártó két év.

Kézilabda - Sportszer AktivSport WebÁruhá

Utolsó fázisába lépett a Békéscsabai Városi Sportcsarnok modernizálása - tájékoztatott a kivitelező cég projektvezetője. A Békéscsabai Előre NKSE női kézilabda csapatának játékosai megtekintették a Sportok Háza projekt révén megújuló épületben eddig elvégzett fejlesztéseket A SofaScore élő eredmények a kézilabda bajnokságok - beleértve a német Bundesligát és a francia D1-et - élő részeredményeit, statisztikáit, tabelláit és élő eredményeit kínálja Kézilabda. Jéghoki. Röplabda. Floorball. A rendelés menete. Cégünk teljeskörű szolgáltatás kínál a megrendeléstől az átadásig. Önnek nincs más dolga, csak egyeztetni velünk a követelményeket és mi kulcsra készen adjuk át a teljes eredménykijelző rendszert

Mosonmagyaróvári Kézilabda Club SE - Híreink - AZ ETO

Kézilabda: NB I 2020/2021 élőben - eredmények, meccsek

1. Élő, folyamatosan frissülő Kézilabda eredmények 2020. 09. 10
  2. den kategóriában
  3. Sportszer webáruház szurkolói és iskolakezdési termékekkel. Futball, kézilabda, röplabda, floorball, futsal, tornaterem
  4. imum csapatonként kettő-kettő kiállítást tud egyidejűleg jelezni. Közös megegyezéssel hétköznap is rendezhető mérkőzés. Az adott forduló mérkőzését.
  5. Mérőszerkezet, stopper, eredményjelző Kempa kézilabda kapusnadrág 75 százalék pamut 25 százalék műszál. Ár: 7.340 Ft. Részletek. Erima Basic kézilabda kapusnadrág. Erima Basics kézilabda kapusnadrág 80% pamut 20% műszál. Ár: 17.840 Ft. Részletek
  6. Hősiesen küzdött a magyar válogatott a kézilabda-Eb házigazdája ellen Antalics Ádám 2020.01.21. 21:57 A magyar válogatott a férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének malmői csoportjában kedden délután a házigazda Svédországgal csapott össze
  7. Kézilabda, Strandkézilabda, Szivacskézilabda. Eredményjelző Joola Piccolo 0-20 Joola Piccolo asztalitenisz eredményjelző összecsukható, helytakarékos, kisméretű term& bruttó 3.850 Ft. Eredményjelző 0-31 Yaping Yaping eredményjelző, stabil műanyag szerkezettel

A Békéscsabai Előre Női Kézilabda Sport Egyesület hivatalos weboldala. Belépőjegy-bérlet. a 21. percben már 14-8-at mutatott az eredményjelző. A folytatásban nyolc gólos hazai vezetésnél, a 25. percben Vida Gergő második idejét is kikérte. A félidő végén Monori időn túli szabaddobásból arcon lőtte az egyik. Kézilabda kézilabda Vida Gergő EUbility Group-Békéscsaba ENKSE Debrecen R. E. B. 2020.05.01 11:41 Frissítve: 2020.05.01 12:07 Női kézilabda: jelentős átalakulás, új edző Békéscsabá Kézilabda kapuhálók. A kézilabda kapuhálók különböző méretű és fajtájú kapukonstrukciókra különnböző vastagságban és anyagból. Kínálatunkban találhatók csomózott és csomómentes hálók is. Árulunk ejtőhálókat is a kapukba. Hálókat más méretben is tudunk gyártani mint amilyenek a kínálatban felvannak tüntetve, akár 5 x 5 cm-es szemekkel is Kézilabda Kosárlabda Röplabda Kapusfelszerelések Szabadidő ruházat Edző ruházat Kabátok, dzsekik Táskák, hátizsákok Cipők Sportszárak, zoknik LedSmart 192.96 SuperPower 2017 eredményjelző tábla . 1 160 000 Ft. Részletek. LedSmart SuperPo... 4 254 500 Ft. LedSmart SuperPowerColor 2018 P10 RGB SMDLEDtech 320x160. 4 254 500. Webshop. 06 70 423 6044 (H - P 8:00 - 18:00) ; 7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky u. 9. Forrás üzletház mélyföldszint; Tárhely: Paragon Internet Group Limited ()The Old Vinyl Factory, Hayes UB3 1HA, G

kültéri asztalitenisz asztal, ping-pong asztal, ping pong

Minőségi sportszerek szakértőtől. Több, mint 35 év tapasztalattal Mérőszerkezet, stopper, eredményjelző Női méretű edző kézilabda gumírozott poliuretén anyagból. Ár: 5.240 Ft. Részletek. Winner Club III tréning kézilabda. Férfi méretű edző kézilabda gumírozott poliuretén borítással. Ár: 5.570 Ft. Részletek Kézilabda élőben a Scoreboard.com oldalain - élőben, eredmények, livescore, tabellák és statisztikák. A Scoreboard.com kínálatában több mint 100 kézilabda-versenysorozat található meg a világ minden tájáról, beleértve a férfi kézilabda NB 1, illetve a női kézilabda NB 1 eredményeit 2010 és 2012 között a létesítmény a kézilabdázók támogatója után az Főtáv-FTC Kézilabda Aréna nevet viselte. 2012. augusztus 31-én a sportcsarnokot ünnepélyes keretek között átkeresztelték Elek Gyula Arénának, emléket állítva a Ferencváros korábbi jeles kézilabda-edzőjének, Elek Gyulának

A tabellán ugyanannyi ponttal álló Kecskeméthez látogattunk. A mérkőzést jól indítottuk, 3-6-ot mutatott az eredményjelző, ám a hírös városiak hamar ledolgozták hátrányukat és át is vették a vezetést. Támadásban sokat hibáztunk, egyedül Kiss Roland teljesítménye volt kimagasló, ő 13 góllal zárta a mérkőzést

Sima vereséget szenvedett a magyar férfi kézilabda-válogatott Norvégiától az Eb középdöntőjében. és lőtt két szép gólt, de így is nyolcgólos norvég előnyt mutatott az eredményjelző a szünetben. (20-12) A második félidőre feljavult a védekezésünk, feljöttünk négyre (23-19), de innentől ismét nagyobb. Kézilabda: a Telekom Veszprém berúgta az ajtót a BL-ben. 24.hu. 2019. 09. Hogy mennyire nem gyenge a Zaporizzsja azt bizonyítja, hogy ugyan végig veszprémi vezetést mutatott az eredményjelző, de egy-három gólnál nem sikerült az első félidőben jobban meglépni az ukrán csapattól, csak pont utolsó percben 17-13-ra.. A sorozatterhelés, illetve a kedden történtek után azonban benne volt a pakliban, hogy ez nem megy majd egyetlen legyintéssel, és így is lett. 0-2-vel kezdtünk, aztán hiába fordítottunk, kettőnél távolabb nem értünk az újvárosiaktól, sőt, 6-5-nél még vendég előnyt mutatott az eredményjelző

ERC Elektromos eredményjelzők - ercdisplay

1. A klub tájékoztatásában arra is kitért, hogy amíg más Pest megyei csapatoknál a több százmilliós önkormányzati támogatás kevésnek számít, Vácon folyamatosan csak az lehet a kérdés, hogy 10 vagy 20 millió forinttal járulunk hozzá a város költségvetéséhez, a bérleti díjak befizetésével
  2. Éles Benedek szerezte a Veszprémi KKFT első és a győzelmet jelentő utolsó gólját is a Dabas ellen a férfi kézilabda NB I első fordulójában. Dabas. V.: Fekete, Tóth. Dabasi KC: Holló, Podoba (kapusok) - Győrvári, Garajszki, Váczi 3, Antal 1, Tóth Á. 7 (4), Kurucz 2, Laurinyecz.
  3. Hivatalosan elkezdődött Németországban a férfi kézilabda bundesliga. Lejátszotta Düsseldorfban a két élcsapat a bajnoki nyitány mérkőzését a Super Kupát. Az északi derbi hatalmas küzdelmet hozott és a végén döntetlent mutatott az eredményjelző. A döntés a 7 méteresekre maradt, érdekes, hogy a kieliek horvát kapitánya, Duvnjak hibázott és így a bajnok Flensburg.
  4. él több sportiskolás fiatal kerül fel a helyi felnőtt csapatokba
  5. t futsalpálya, (függönnyel felezhető), nemzetközi Eredményjelző tábla (224x112 cm), vala
  6. A Grundfos Tatabánya KC (korábban Tatabányai Sport Club, Tatabányai Bányász Sport Club, Tatabányai-Tatai Kézilabda Club, Tatabányai-Tatai Cserép Kézilabda Klub, Tatabánya Carbonex KC) egy profi kézilabdacsapat, amely négyszer nyert Magyar Bajnokságot, kétszer Magyar Kupát, és bejutott a hajdani KEK elődöntőjébe. A csapat székhelye Tatabány
  7. A félidő közepén Kim Rasmussen időt kért, amire szükség is volt, mert 5-1 után perceken belül 5-4-et mutatott az eredményjelző. Hatottak az edzői szavak, mert egy perccel később újra három góllal vezettünk, Szabó Laura, majd az Eb-n 82 százalékos hatékonysággal lövő Schatzl Nadine (17/14) volt eredményes (7-4). A németek viszont nem hagyták magukat leszakítani.

Kézilabda: Visszaköltözés előtt bepillantottak a

Nehéz túra volt a fiúk számára, hiszen útközben háromszor robbant le a csapatszállító busz, végül egy órás késéssel, 19:00 órakor kezdődött a találkozó. Az első félidő végén 18-15-öt mutatott az eredményjelző, a meccs végén azonban fordított a Kecskemét és 31-28-ra megnyerte a találkozót Kézilabda. Kézilabdák; Kézilabda kapuk, hálók; Védőfelszerelés (kézilabda) Taktikai eszközök (kézilabda) Kézilabda waxok és kiegészítők; Röplabda . Ping Pong Eredményjelző (0 - 31-ig) Termék részletei. Cikkszám L04. Vélemények. Be the first to write your review A Kisvárdai Kézilabda Club női csapata több éve meghatározó tagja a hazai kézilabdázás elit mezőnyének. Emellett a férfi szakágban és az utánpótlás terén is számos sikerrel büszkélkedhetünk. AJÁNLATUNK KÉZILABDA CSAPATOK RÉSZÉREVÁRDA SPORT HOTELA sportolók egy igazán impozáns és elegáns sport hotelb.. A különbség ezután jelentősen nem változott, így a félidőben az eredményjelző ötgólos hazai vezetést mutatott (16-11). A REAC SISE Női kézilabda szakosztálya 2014. július 1.-én alakult meg. Hazai mérkőzéseinket a Csömöri Sportcsarnokában (2141 Csömör, Major utca 7-9.) játsszuk hétvégenként.. Kézi eredményjelző Kézi eredményjelző Kézi eredményjelző, több elhelyezési módban használható. Bordásfalra szerelhető, álló kivitel (állítható magasságú), asztalon vagy földön is elhelyezhető

A 36. percben 14-16-ot mutatott az eredményjelző, ezután ismét eltüntette a különbséget a hazai alakulat, amely a 44. percben az első percet követően először volt előnyben, 19-18. Óriási volt a csata a pályán, de most a BKSE lett az üldöző, 50. perc: 22-21 A mérkőzés első felében nagyon nehezen születtek a gólok, a 17. percben még csak 4-4 -et mutatott az eredményjelző. Ezután a szegedi lányok megkezdték a gólgyártást, és jó védekezéssel párosítva tízgólos előnnyel zárhatták a félidőt. Kézilabda Szeged SE - Nyíradony VVTK 28-23 (16-6) Szeged 50 néző. Miután tegnap este 28-26-ra legyőzte a Békéscsabát, ma már az I. BioTechUSA Jótékonysági Kézilabda Kupa fináléjában lépett pályára a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttese, mely az MTK ellen harcolt a végső győzelemért a Rácalmási Sportcsarnokban ma délután Hét perccel a lefújás előtt már 23-31 volt az állás, a végén pedig 8 gólos különbséget mutatott az eredményjelző. OLVASÁSRA AJÁNLJUK. Női kézilabda: nagyon kikaptunk a Fraditól, szerdán Vácra jön az MTK A Vác együttese egy nagyon jó csapat, remek játékosokból áll Ekkor nem sejtettük, hogy a következő Loki találtra majd nyolc percet kell majd várnunk! A helyzeteink ekkor is megvoltak, de a hazaiak kapusa, Györkös Rebeka bemutatott néhány bravúrt, a Békéscsaba pedig lőtt öt gólt zsinórban, így nagyon rosszul mutatott az eredményjelző (5-1)

Kezezés élő eredmények - SofaScor

Winart, Kézilabdák, Kézilabda, Gyereksportszer.hu - minden, ami sport! Online sportbolt, ahol minden gyerek és felnőtt sportszer olcsón kapható Gyöngyösi Kézilabda Klub Today at 10:37 AM Tizenkét gólos különbséggel nyerte története első nemzetközi párharc át a HE-DO B. Braun Gyöngyös, és a Butel Skopje legyőzésével bejutott az Európa Liga második selejtezőkörébe Ez a könnyen összecsukható Gala eredményjelző, ami nem csak a röplabdához használható, de alkalmazható sok más sportban és játékban. Hatalmas segítség lesz neked, hogy tisztában tartsd a meccset. Összecsukva a mérete 40 × 19 × 4 cm és könnyen átalakítható, a fülek segítségével A férfi kézilabda NB I. 22. fordulójában szombaton Egerben lépett pályára a Ceglédi KK SE. Nem kezdett jól a Cegléd, a 20. percben 9-3-at mutatott az eredményjelző, de fel tudtak állni és a.. Férfi kézilabda 2020. szeptember 9-én (szerda) 18.00 h-tól Bajnoki Férfi kézilabda mérkőzés. A Grundfos Tatabánya KC ellenfele a HE-DO B.BRAUN Gyöngyös csapata. Belépés: csak bérleteseknek. Maszk viselése kötelező! 2020. szeptember 18-én (péntek) 18.00 h-tól Bajnoki Férfi kézilabda mérkőzés

A házigazda tapadt riválisára, de úgy tűnt, Szöllősi Balázs eldönti a meccset, gólja után, bő egy perccel a vége előtt 21-23-at mutatott az eredményjelző. Rotim volt eredményes, majd Pulay lövését Váczi védte, végül Rotim hat másodperccel a vége előtt újra egalizált, és állította be a végeredményt Műszaki adatok. Méret: 200 x 100 x 7 cm, Anyag: feketére eloxált alumínium, Súly: 40 kg, Feszültségellátás: 110/220 VAC - 50/60 Hz, Hangos kürt, 118 dB A Balatonfüred otthonába látogatott a bajnokságban veretlen Ferencváros a magyar férfi kézilabda NB I-ben. Csoknyai István csapata a Dabas ellen döntetlent játszott, nagyon kikapott a Veszprémtől a korábbi fordulókban. de a szünetben végül négygólos hazai előnyt mutatott az eredményjelző

Eredmenykijelzo.hu - Professzionális eredmény kijelző ..

A folytatásban felváltva estek a gólok, Marosán György hamar felküldte a fiatalokat is. A 23. percre egy gólra zártkóztak a kispestiek, de Horváth és Varga egy-egy távoli bombával visszaállította a háromgólos különbséget, 15-12. A szünetben 16-13-at mutatott az eredményjelző A Vác női kézilabda csapata a tavalyi szezonban az ötödik helyen végzett a bajnokságban. Az idén is az ötödik helyen álltak, akkor, amikor a koronavírus-járvány miatt, előbb félbeszakította majd befejezetté nyilvánította a Magyar Kézilabda Szövetség a bajnokságot

Élő Kézilabda eredmények - 2020

Ócsán találkoztak a kézilabda történelem nagyságai a jövő kézilabdásaival KSI-Ócsa Utánpótlás Kézilabda Torna. A hat sorozatból álló torna harmadik állomásán négy fiúcsapat lépett pályára 2018. február 10.-én (szombat) az ócsai Halászy Károly Általános Iskola tornatermében Kézilabda Kézilabdák Kézilabdás cipő Adidas cipő Asics cipő Mizuno cipő Ruházat Mezek Pályafelszerelések Védőfelszerelések Waxok,lemosók Kosárlabda Ruházat Labdák Pályafelszerelések Asztali eredményjelző 0-99

Kézilabda labdák - Aktivsport webáruhá

A női NB I létszáma, mint az már korábban ismertté vált, bővül, a 2016/17-es szezonban 14 csapat versenyezhet az első osztályban (a versenykiírás kiadásával egy időben az MKSZ hivatalosan is jelezte, hogy a 12 tavalyi csapat, valamint a Kisvárda és a Kispest együttesei lesznek a résztvevők) Az előző stadion ikonikus szeletkéje: televíziós állás, sajtóhely és eredményjelző is egyben. Elengedhetetlen tartozékok. Az új épület központi bejárata előtt van a létesítmény főbejárata Forrás és képek: nb1.h Sportágak: Kosárlabda, Kézilabda, Röplabda, Jégkorong, Tenisz stb. 14 sportág 1/6, Típus: TNSPNTB170 Összetétele: 1 db Eredményjelző 1 db Vezérlő konzol 10m energiakábel Használati útmutató Kivitele:Beltéri LED-es Vezérlése: Rádiós (868Mhz) Látótávolság: 60méter160° Mérete:1500x1000x60 mm Súlya: 20 kg. 11 990,00 Ft - EGYESÜLETI FELSZERELÉSEK - Asztalitenisz eredményjelző - ARTENG

VivaSport sportszer webáruház - webáruház, websho

1. Kézilabda: a térdszalagja szakadt el Bulath Anitának 2020. szeptember 07. (hétfő) Sérülés árnyékolta be a győzelem örömét Dunaújvárosban. Bulath Anita, a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia balátlövője, irányítója első bajnoki mérkőzésükön térdszalag-szakadást szenvedett, adta hírül a DKKA friss közleménye
  2. A mérkőzést a Paár, Czene, Sokoray, Barnyák, Németh, Lakosy felállásban kezdte a győri csapat, a kapuban Repóthal. Az első hazai találat Czene nevéhez fűződik, ezt követően azonban zsinórban négy gólt lőtt a vendég csapat. A tataiak technikai hibáit kihasználva, Paár gyors indulásból szerzett góljaival kiegyenlítettek a zöld-fehérek (9. perc 4-4)
  3. Védőhálók, sporthálók, sport díjak, trófeák, foci, röplabda, floorball, hoki kapuhálók, teniszhálók, röplabdahálók, sportszerek, dekorációs hálók.
  4. Tekintse meg Pingpong kiegészítők kategóriánkat és rendelje meg kedvező áron a szükséges eszközöket. Hatalmas választékunkban könnyen megtalálhatja a keresett terméket! Ne hagyja ki ezt a lehetőséget

Eredményjelző: Magyar sport 2018 című konferenciára, melyet a Testnevelési Egyetem Athén termében (1123 Budapest, Alkotás u. 44, Új K épület) tartunk 2019. január 24-én (csütörtökön) 14.00 - 17.30 13.30 Regisztráció 14.00 Köszöntő, Nyerges Emlékdíj átadása Tóth Mikló KÉZILABDA NB 1/B KELETI CSOPORT Nők, a 15. forduló eredményei: Kiskunhalas-Mátészalka 27-30, Szeghalom-Derecske 19-21, Szeged-FTC II. 25-25, Bőcs-Békéscsaba 23-24, Kecskemét-Göd 18-27, Tiszaújváros-Csömör 24-24, Hajdúnánás-Cegléd 28-28. A bajnokság állása 1. Tiszaújváros 15 11 2 2 349-297 24 2 2 Előszó A hazai válogatott mérkőzések rendezésének területén a Magyar Kézilabda Szövetség tudatosan felvállalt koncepciója az ország rendszeres körbeutazása, átölelése. Fontosnak tartjuk, hogy a szurkolók ne csak a televízióban láthassák legjobbjainkat, hanem igazi közösségi élményben részesülve, időnként helyben, saját városukban, megyéjükben.

Kézilabda kapusfelszerelés - Sportvilág - addel

3 lapos asztali eredményjelző Asztali eredményjelző tábla műanyag felhajthatós lapokkal. A tábla három lapos kivitelű. Az eredményjelző kihajtva az asztalon stabilan megáll. A piros és zöld lapok 0-tól 99-ig számolnak KÉZILABDA - Szép volt, fiúk! 2017.02.15. Az első félidő végén még döntetlent, 15:15-öt mutatott az eredményjelző. Gyönyörűen kezdte a második félidőt a Veszprém, hárommal is vezettünk 18:15-nél. Aztán majdnem ledolgozta hátrányát a Kiel, de továbbra is 22:23-ra vezettünk..

Hősiesen küzdött a magyar válogatott a kézilabda-Eb

1. A magyar női kézilabda-válogatott 34-26-ra legyőzte Argentína csapatát a Japánban rendezett olimpiai kvalifikációs női kézilabda-világbajnokság alsóházi rájátszásában, vasárnap. A magyarok hétfőn - közép-európai idő szerint - 11 órától a világ- és Európa-bajnok franciák ellen játsszák utolsó meccsüket.
  2. TFSE Női Kézilabda. 562 ember kedveli. A TFSE női kézilabda csapatainak hivatalos oldala hogy a 15. percben 9-2-t mutatott az eredményjelző tábla! Az időkérés után stabillá vált a csapat játéka, és a szünetig már csak 1 gólt engedélyezve ellenfelünknek, 10-6-ra zárkózott a csapat
  3. A Kalocsai Kézilabda Club megyei első osztályú női csapata kezéből a koronavírus-járvány vette ki a bajnoki aranyat még március idusán. Szeptemberben végre már újra indulhat a pontvadászat a Bács megyei női kézilabda-bajnokságban is, ahol a Dávidházi Sándor vezette kalocsai hölgykoszorú ismét dobogóesélyes
  4. Hordozható digitális eredményjelző tábla. Hordozható digitális eredményjelző. Az eredményjelző mérete: 55 x 35 x 9.5 cm. Súly: 3.6 kg. Számok mérete: 9 cm. Láthatósága: 30 m. Pontok: -199-ig. Szettek/Hibák száma: 0-9 ig csapatonként. Labdabirtoklás irányát is jelzi. Periódusok száma:0-9-ig
  5. Kézilabda Kézilabda hálók Kézilabda kapuk Kézilabda kiegészítők Kézilabda labdák Waxok, lemosók, tisztítók Kosárlabda Kosárgyűrűk Kosárlabda állványok Elektronikus ledes eredményjelző kosárlabdához LEAP. Raktáron: 1-3 munkanap. 139.990 Ft. Részletek
  6. ♦ Kézilabda ♦ Kosárlabda ♦ Labdarúgás ♦ Röplabda ♦ Tenisz ♦ Tollaslabda ♦ Unihockey-Floorball ♦ Strand sportok ♦ Strandfoci ♦ Strandkézilabda ♦ Strandröplabda ♦ Sportályák vonalfestése ♦ Streetball szett bérbeadás ♦ Szabadidősport eszközei ♦ Térelválasztó függönyök ♦ Védőhálók, labdafogó.
  7. 2018. október 27-én szombaton délelőtt húsz fő részvételével megkezdődött a Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetség által szervezett alapfokú játékvezetői tanfolyam. A képzés célja a megyében egyre több működő játékvezető képzése, kiemelten a fiatalok bekapcsolása a rendszerbe
Kézimunka Magdeburg-Löwen - TipplapInformációs rendszerek

Eredményjelző: Magyar sport 2018 . Magyar Kézilabda Szövetség . 15.15 . A közép-kelet-európai hivatásos labdarúgó klubok sajátos működésének. értelmezése a puha költségvetési korlát elméletének segítségével . Havran Zsolt, András Krisztina A naptári évben eddigi leggyengébb teljesítményét produkálta szombaton délután a házigazda Veszprémi KKFT a vendég Nemzeti Kézilabda Akadémia együttese ellen. A találkozón kilenc gólt jegyző Éles Benedek és társai azonban így is egygólos diadalt arattak déli parti riválisaik felett a másodosztály 14. fordulójában A csarnokban a normál méretű kézilabda pálya mellett konditerem, és squash pálya is helyet kap. Mintegy 300 néző foglalhat helyet egyszerre a lelátón. Az a tervünk, hogy a következő idényben csapatot indítunk a futsal bajnokságban. Ennek a gárdának a gerincét a helyi játékosok adják majd, de mindenkit szívesen látunk. KSI-Ócsa Utánpótlás Kézilabda Torna Kézilabda játék, te csodás! Csenki Györgyné kezdeményezésére a KSI egyik kézilabda utánpótlás bázisán, az ócsai Halászy Károly Általános Iskolában 2018. január 20.-án négy csapat részvételével utánpótlás tornát rendezett a KSI Kézilabda Szakosztály.. A Leány U9-es felkészülési tornán az ünnepélyes megnyitón. KÉZILABDA VERSENYEK - K&H NŐI KÉZILABDA LIGA - 2019/2020: ennek köszönhetően 29-29-et mutatott az eredményjelző a hatvan perc letelte után. A büntetőpárbajban nem hibáztak a fővárosiak, míg Eduarda Amorim lövését Szikora Melinda hárította, így a trófea a Ferencvároshoz került..

Aranycsapat labda - - webáruház, webshopGulácsi Ferenc | UtánpótlásSport

Eredményjelző - VivaSport Webáruház - webáruház, websho

Békéscsabai Előre Női Kézilabda Sportegyesüle

8 990,00 Ft - EGYESÜLETI FELSZERELÉSEK - Eredményjelző Stiff - STIG A magyar női kézilabda-válogatott sima, 33-19-es győzelemmel kezdte meg Európa-bajnoki selejtezőit Érden Litvánia legjobbjai ellen. Az első percekben nem a kézilabda nagykönyvébe írtak arany tintával a csapatok, sok volt a pontatlanság és a szabálytalanság, no meg utóbbiak következtében a hétméteres is, az első öt találatból négy büntetőből esett A magyar női kézilabda-válogatott 33-21-re legyőzte Japán csapatát a Siófokon rendezett vasárnapi felkészülési mérkőzésen - adta hírül az MTI. A két együttes 18. alkalommal találkozott egymással, és a magyarok mérlege továbbra is százszázalékos az ázsiai ország legjobbjai ellen 92 db hirdetés a(z) Kézilabda kategóriában - Új és használt termékek széles választéka - Vásárolj azonnal, licitálj aukciókra, vagy hirdesd meg eladó termékeidet

Női kézilabda: jelentős átalakulás, új edző Békéscsabán - NS

A 4 méter x 3 méteres led falat a sikeres TAO pályázatnak köszönhetően tudta beszerezni a kézilabda klub vezetése. Szeptember elején érkezett meg az új eredményjelző tábla a Városi Sportcsarnokba. A mai, modern technikai követelményeknek is megfelelő berendezést tizenkét elem alkotja, ebből áll össze a nagy egész Román és magyar főpróba a női kézilabda vb előtt . amely végén az eredményjelző 18-10-et mutatott a lengyeleknek. A folytatásban egy 8-2-es sorozattal a házigazdák feljöttek 20-18-ra, de egyenlíteni már nem sikerült, sőt, miután a cserepadon ülők nem sokat tudtak hozzáadni a csapat teljesítményéhez, 27-21.

Gala PROLINE BV 5121SA Röplabda labda - VédőhálókFitball labdatartó háló 0,8x4 m fehér - VédőhálókÁllva maradt a Szolnok • SportTVFloorball kapu háló 1,6x1,15x0,4x0,65/4,5/3mm - Védőhálók